Kim jesteśmy

O nas

OKECHAMP Group jest grupą firm, które razem są jednym z liderów produkcji i przetwórstwa pieczarek w Polsce i Europie. Nasza jakość oraz standardy pracy pozwalają na dostarczanie naszych produktów do Klientów na całym świecie. Rosnący eksport i wysokie uznanie naszych kompetencji wśród wymagających Klientów zagranicznych to jeden z czynników sukcesu, jaki wspólnie osiągnęliśmy.
Jesteśmy dzisiaj jednym z wiodących światowych producentów pieczarek przetworzonych.

Marka OLE!, którą z powodzeniem wprowadziliśmy na rynek polski jest jednym z liderów w kategorii przysmaków z warzyw i pieczarek. Jej wysoka ocena wśród Klientów potwierdzona w badaniach rynku to dla nas zobowiązanie do dalszego rozwoju.

Co nas wyróżnia?

Naszym modelem biznesowym jest integracja pionowa w łańcuchu tworzenia wartości, co oznacza, że kontrolujemy bezpieczeństwo produkcji na każdym etapie: od produkcji surowców (podłoże do produkcji pieczarek, okrywa) przez uprawę grzybów aż do ich przetwórstwa i dostawę wyrobu w opakowaniu na półkę w sieciach handlowych na całym świecie.

Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Zakładzie Produkcji Podłoża i w Pieczarkarniach w Borucinie oraz w Zakładzie Produkcyjnym w Grodzisku Wielkopolskim oraz w Velden w Holadnii. W Poznaniu, Polska zlokalizowana jest siedziba Spółki i miejsca pracy dla pracowników Pionów: Handlowego, Finansowego, Personalnego i IT.

Naszym pracownikom oferujemy bezpieczne i stabilne miejsce pracy oraz dajemy szansę stałego rozwoju poprzez wzrost wiedzy i umiejętności, doświadczenie, udział w przekrojowych projektach, szkoleniach. Chcemy, aby nasi pracownicy:

  • Postrzegali miejsce pracy jako przestrzeń do rozwoju zawodowego i realizacji swoich potrzeb
  • Uznawali miejsce pracy za atrakcyjne/pożądane i przyjazne
  • Chcieli związać się z nami na dłużej
  • Widzieli sens rozwoju na rzecz i z organizacją

Kultura organizacyjna

Kultura organizacyjna w OKECHAMP oparta jest na naszym Kodeksie Wartości, czyli wartościach: Jakość, Rozwój, Konkurencyjność, Szacunek, Uczciwość i Dobra Atmosfera

To nasze postawy i zachowania będące wyrazem tych wartości tworzą naszą tożsamość w biznesie.

My jako pracownicy OKECHAMP chcemy stale rozwijać swoje kompetencje, dotrzymywać obietnic, poszukiwać najlepszych rozwiązań, wykorzystywać pojawiające się szanse na stworzenie przewagi na każdym polu działania, szanować normy i zasady współpracy, być autentycznymi i szczerymi z przyjaznym nastawieniem do otoczenia. Ważna jest dla nas współpraca i współdziałanie niezależnie od miejsca w strukturze organizacyjnej i miejsca w łańcuchu tworzenia wartości. Stawiamy na rozwój kompetencji, otwartość i odwagę w podejmowaniu ryzyka oraz przyjazną atmosferę pracy.

Reasumując:

Tworzymy przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy. Wspieramy rozwój pracowników i razem podejmujemy wyzwania. Budujemy wspólnie, z pasją silną Firmę o międzynarodowej pozycji.