Oferta pracy

OKECHAMP GROUP jest grupą firm (OKECHAMP S.A. Polska i OKECHAMP B.V. Niderlandy), które razem tworzą jednego ze światowych liderów w produkcji i przetwórstwie pieczarek. Nasza jakość oraz standardy produkcji pozwalają na dostarczanie szerokiego asortymentu grzybów przetworzonych do Klientów na całym świecie. Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Polsce i Holandii.
Kultura organizacyjna w OKECHAMP oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera.

Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie. Obecnie poszukujemy:
Kontroler Jakości
Miejsce pracy : Grodzisk Wielkopolski

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Kontrola przyjęcia surowców i materiałów
  • Kontrola jakości stosowanych materiałów i surowców
  • Kontrola międzyoperacyjna: pH, SO2, zalewy, wsady, temperatura, sól
  • Kontrola i ocena partii wyrobu - estetyka, etykieta, kod, parametry wg karty wyrobu
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Prowadzenie dokumentacji systemowej
  • Kontrola czystości linii produkcyjnych oraz pobieranie wymazów do oznaczeń mikrobiologicznych
  • Nadzór i kontrola krytycznych punktów kontrolnych CCP i punktów kontrolnych CP systemu HACCP

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenie średnie
  • Silna motywacja do podjęcia stałej pracy w trybie zmianowym
  • Zamiłowanie do porządku i dyscypliny pracy

OTRZYMASZ W ZAMIAN:
24_stabilnosc_i bezpieczenstwo_ zatrudnienia

Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży - zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

25_umowa_o_prace_premia_pieczarki

Rynkowy pakiet wynagrodzeń, atrakcyjny system premiowania

3_kompleksowy_program_wdrożeniowy

Kompleksowy program wdrożeniowy

4_duży_zakres_samodzielności_w_zakresie_stanowiska pracy

Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

5_rozwój_zawodowy_poprzez_szkolenia_oraz_udział_w_realizacji_projektów

Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów

8 _współpraca_z_pozostałą_częścią_łańcucha_wartości_

Współpraca z pozostałą częścią łańcucha

7_pakiet_medyczny

Pakiet medyczny

11_ubezpieczenie_na_życie

Ubezpieczenie na życie

14_finansowanie_edukacji

Finansowanie edukacji

16_dobra_kawa_i_owoce

Dobra kawa i owoce