Oferta pracy

OKECHAMP GROUP jest grupą firm (OKECHAMP S.A. Polska i OKECHAMP B.V. Niderlandy), które razem tworzą jednego ze światowych liderów w produkcji i przetwórstwie pieczarek. Nasza jakość oraz standardy produkcji pozwalają na dostarczanie szerokiego asortymentu grzybów przetworzonych do Klientów na całym świecie. Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Polsce i Holandii.
Kultura organizacyjna w OKECHAMP oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera.

Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie. Obecnie poszukujemy:
Specjalista ds Kontrolingu Operacyjnego
Miejsce pracy : Borucino

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie kwerend do baz danych, oczyszczanie ie transformacja danych, sporządzanie cyklicznych raportów sprzedaży, kosztów standardowych, odchyleń i marż
  • wizualizacja raportów w excelu i/lub Power BI
  • kalkulacja kosztów standardowych, standardowych cen sprzedaży, cykliczna aktualizacja cen standardowych w systemie ERP, aktualizacja indeksów produktów gotowych
  • wprowadzanie receptur do systemu ERP na podstawie kart produktów
  • analizowanie, kompilowanie i tworzenie nowych danych podstawowych (Master Data) w systemie ERP
  • współudział w przygotowywaniu rocznego budżetu
  • sporządzanie cyklicznych raportów wykonania budżetu kosztów i odchyleń ilościowych i wartościowych
  • udział we wdrożeniu i integracji narzędzi raportowych Power BI z Dynamics 365 Business Central

CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego (preferowane ekonomiczne)
  • znajomości zasad i procedur budżetowania w systemie kosztów standardowych
  • umiejętności tworzenia budżetów przychodów, kosztów i marż pokrycia w systemie kosztów standardowych i analizy odchyleń
  • dobrej znajomość i doświadczenia w zbieraniu, przetwarzaniu, analizie i prezentacji danych z wykorzystaniem Power Query dla Excela i Power BI (znajomość DAX pożądana)
  • znajomości zasad analizy kosztów krańcowych, analizy odchyleń ilościowych i cenowych, ustalania kosztów jednostkowych produktów i planowania cen sprzedaży, analizy break-even i marż pokrycia na poziomie produktów, klientów, obszarów sprzedaży, kanałów dystrybucji
  • znajomości zasad zleceniowego rachunku kosztów i/lub rachunku kosztów przy produkcji sprzężonej
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kategorii B

OTRZYMASZ W ZAMIAN:
24_stabilnosc_i bezpieczenstwo_ zatrudnienia

Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży - zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

25_umowa_o_prace_premia_pieczarki

Rynkowy pakiet wynagrodzeń, atrakcyjny system premiowania

3_kompleksowy_program_wdrożeniowy

Kompleksowy program wdrożeniowy

4_duży_zakres_samodzielności_w_zakresie_stanowiska pracy

Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

5_rozwój_zawodowy_poprzez_szkolenia_oraz_udział_w_realizacji_projektów

Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów

8 _współpraca_z_pozostałą_częścią_łańcucha_wartości_

Współpraca z pozostałą częścią łańcucha

7_pakiet_medyczny

Pakiet medyczny

11_ubezpieczenie_na_życie

Ubezpieczenie na życie

14_finansowanie_edukacji

Finansowanie edukacji

16_dobra_kawa_i_owoce

Dobra kawa i owoce